ویپرزدیلی (VAPOURSDAILY)

نماینده انحصاری محصولات دینرلیدی (DinnerLady)، ویگاد (Vgod)، نستی (Nasty)

شما اینجایید! عالیه! برای اینکه به شما بگیم چرا جای درستی رو انتخاب کردید خیلی هیجان زده ایم!

ویپ شاپ های زیادی وجود داره. ولی اینجا پاتوق شما خواهد بود. خواهید دید …

ویپرزدیلی از سال ۲۰۱۵ در بازار ویپ حضور دائمی داشته و با تلاش بسیار توانسته تیمی قدرتمند در زنجیره فروش گردهم آورده و از واردات تا فروش را به بهترین شکل پوشش دهد. تجارت الکترونیک و فروش از طریق وب سایت قدم مهمی بود که دراین مسیر باید برداشته می شد. در مسیر چندین ساله خود بسیار تلاش کرده ایم و فراز و فرودهای  زیادی را تجربه کردیم، اما هر بار قدرتمند تر از قبل خود را بازسازی کردیم

سالهاست در اینستاگرام فعالیت داریم و شما هم می توانید به جمع ما ملحق شوید.

فروشگاه ویپرزدیلی

هدف ایجاد فروشگاه ویپ ویپرزدیلی چیه؟

هدف ما جایگزین کردن یک تفریح سالم تر از قلیان و سیگار برای عموم مردم است. ویپ با نداشتن قطران و عناصر سمی سیگار و قلیان جایگزین سالمتری نسبت به آنها می باشد و کمتر شما را در معرض آسیب قرار می دهد

چگونه ویپ، جویس و متعلقات آن را به صورت اصلی (original) تهیه خواهید کرد؟ فروشگاه ویپرزدیلی نمایندگی رسمی چندین برند بزرگ دنیا (NASTY, DINNERLADY & VGOD) با فراهم کردن تنوع کاملی از محصولات مرتبط با ویپ این امکان را برای شما فراهم کرده که اجناس را با ضمانت اصلی بودن خرید کنید.

زمان شما برای ما بسیار ارزشمند است. پس همه نیازهای شما یک جا در ویپرزدیلی با حداقل قیمت تعبیه شده تا از صرف زمان بیهوده برای پیدا کردن محصولات مختلف جلوگیری کنیم.

ما شما را به ویپ شاپ حضوری خود دعوت می کنیم. یک مکان بی نظیر که می توانید محصولات مختلف را از نزدیک بررسی کنید. برای هماهنگی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.